Filma

84
The Glass Castle
7.2
HD

The Glass Castle

Një vajzë e re është ngritur në një familje jofunksionale vazhdimisht në arrati nga FBI. Duke jetuar në varfëri, ajo ...
Showgirls
4.7
HD

Showgirls

KUJDES: FILMI KESHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! KA SKENA TË FORTA EROTIKE! Nomi, një vajzë e re, arrin në ...
Singularity (2017)
0
HD

Singularity (2017)

Në vitin 2020, Elias van Dorne (John Cusack), CEO i VA Industries, kompania më e madhe e robotikës në botë, ...
In the Shadow of Iris (2016)
6.1
HD

In the Shadow of Iris (2016)

Zhdukja e papritur e gruas së një bankieri të pasur fillon të hapë një botë marramendëse fetish të fshehtë, akte ...
The Cold Light of Day
4.9
HD

The Cold Light of Day

Një amerikan i ri zbulon një komplot gjatë përpjekjes së tij për të shpëtuar familjen e tij, që u rrëmbye ...
Drone (2017)
0
HD

Drone (2017)

Ideologjitë bien ndesh me rezultate fatale kur një kontraktues ushtarak i rrafshët takon një biznesmen enigmatik pakistanez.
IT (2017)
7.8
HD

IT (2017)

2017

IT (2017)

Në një qytet të vogël në Maine, shtatë fëmijë të njohur si The Losers Club vijnë ballë për ballë me ...
Sniper: Ultimate Kill (2017)
5.5
HD 720P

Sniper: Ultimate Kill (2017)

Mburoja kolumbiane e drogës Jesús Morales paguan fshehurazi për shërbimet e një snajperi me nofkën "Djalli", i aftë për të ...
Zombies (2017)
2.9
HD

Zombies (2017)

Kur bota është në krizë, e rrënuar nga një shpërthim zombie, vetëm i forti do të mbijetojë, por sa vendim ...
The Sound (2017)
3.4
HD

The Sound (2017)

Një shkrimtar që studion paranormal beson se zhurma e prekshme e frekuencave të ulëta është shkaku i shikimeve të fantazmave ...
Dog Pound (2010)
7.0
HD

Dog Pound (2010)

Tre delikuentë të mitur arrijnë në një qendër korrektuese dhe vihen nën kujdesin e një roje me përvojë.
The Babadook (2014)
6.8
HD

The Babadook (2014)

Një nënë e vetme, e rrënuar nga vdekja e dhunshme e burrit të saj, ballafaqohet me frikën e djalit të ...
Up in the Air (2009)
7.4
HD

Up in the Air (2009)

George Clooney luan karakterin e thatë cinik të Ryan Bingham, një ekzekutive e specializuar në "zvogëlimin". Ryan jeton jashtë valixhe ...
Girls Trip (2017)
6.4
HD

Girls Trip (2017)

Katër të dashurat marrin një udhëtim në New Orleans për një festival vjetor dhe gjatë rrugës rizbulojnë anët e tyre ...
The Dark Tower (2017)
5.8
HD

The Dark Tower (2017)

Gunslinger i fundit, Roland Deschain, është mbyllur në një betejë të përjetshme me Walter O'Dimin, i njohur gjithashtu si Njeriu ...
Overdrive(2017)
10
HD 720P

Overdrive(2017)

Hajdutët e makinave të makinave hapen kundër gangsterëve francezë në jug të Francës me para, gra dhe jeton në linjë.
The Human Contract
5.2
HD

The Human Contract

Një grua e lirë e çon një biznesmen në një rrugë të braktisjes së pamatur.
Marjorie Prime(2017)
6.3
HD 720P

Marjorie Prime(2017)

Një shërbim që ofron rikrijime holografike të të dashurve të vdekur lejon që një njeri të vijë ballë për ballë ...
Atomica(2017)
4.1
HD 720P

Atomica(2017)

Në të ardhmen e afërt, kur komunikimet shkojnë jashtë linje në një central të bërthamor të izoluar të izoluar në ...
Annabelle: Creation(2017)
6.7

Annabelle: Creation(2017)

Disa vjet pas vdekjes tragjike të vajzës së tyre të vogël, një kukullash dhe gruaja e tij mirëpresin një murgeshë ...
Don’t Sleep(2017)
3.2
BluRay 720p

Don’t Sleep(2017)

Pasi nisin një bashkëjetesë, dy të dashuruar nisim të përballen me tmerret e një fëmijërie të harruar.
Logan(2017)
8.2
HD 1080p

Logan(2017)

Në të ardhmen e afërt, një Logan i lodhur kujdeset për një Profesor X në një strehë në kufirin meksikan. ...