what going on?
3 Idiots

3 Idiots - me titra shqip falas

Don't BE A STUPID BE AN I.D.I.O.T. Dec. 23, 2009 India 170 Minuta PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Drejtori

Rolet

Madhavan isFarhan
Farhan
Boman Irani isViru Sahastrabudhhe
Viru Sahastrabudhhe
Omi Vaidya isChatur Ramalingam
Chatur Ramalingam
Javed Jaffrey isRanchoddas Shamaldas Chanchad
Ranchoddas Shamaldas Chanchad
Parikshat Sahni isMr. Qureshi
Mr. Qureshi
Amardeep Jha isMrs. Rastogi
Mrs. Rastogi

Permbledhja

Dy miq të fillojnë një kërkim për një mik të humbur. Në këtë udhëtim, ata ndeshen me një bast të gjatë të harruar, një martesë që ata duhet të prishin, dhe një funeral që del jashtë kontrollit.

3 Idiots
3 Idiots
3 Idiots
3 Idiots
3 Idiots
3 Idiots
3 Idiots
3 Idiots
3 Idiots
3 Idiots
loading...
Titulli original 3 Idiots
Vleresimi sipas IMDb 8.4 248,748 vota
Vleresimi sipas TMDb 7.7 829 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website