what going on?
A Gentleman(2017)

A Gentleman(2017) - me titra shqip falas

Aug. 25, 2017 India 132 Minuta
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Permbledhja

Gaurav ëndërron të vendoset poshtë me Kavya, gruaja e ëndrrave të tij, por ajo preferon një njeri që është më aventurosor dhe i gatshëm për të marrë rreziqe. Ai së shpejti do të humbasë gjithçka kur një rast i një identiteti të gabuar shkrihet jetën e tij dikur të lumtur.

A Gentleman(2017)
A Gentleman(2017)
loading...
Titulli original A Gentleman(2017)
Vleresimi sipas IMDb 7.1 2,732 vota
Vleresimi sipas TMDb 5.9 21 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website