what going on?
Annabelle: Creation(2017)

Annabelle: Creation(2017) - me titra shqip falas

You don't know the real story Aug. 03, 2017 USA 109 Minuta R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Rolet

Permbledhja

Disa vjet pas vdekjes tragjike të vajzës së tyre të vogël, një kukullash dhe gruaja e tij mirëpresin një murgeshë dhe disa vajza nga një jetimore e mbyllur në shtëpinë e tyre, duke u bërë objektivi i krijimit të zotëruar të dollarit, Annabelle.

Annabelle: Creation(2017)
Annabelle: Creation(2017)
Annabelle: Creation(2017)
Annabelle: Creation(2017)
Annabelle: Creation(2017)
Annabelle: Creation(2017)
Annabelle: Creation(2017)
Annabelle: Creation(2017)
Annabelle: Creation(2017)
Annabelle: Creation(2017)
loading...
Titulli original Annabelle: Creation
Vleresimi sipas IMDb 6.7 51,045 vota
Vleresimi sipas TMDb 6.4 1292 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website