what going on?
Ant-Man 2015

Ant-Man 2015 - me titra shqip falas

Heroes don't get any bigger. Jul. 14, 2015 USA 117 Minuta PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Peyton Reed
Director

Rolet

Paul Rudd isScott Lang / Ant-Man
Scott Lang / Ant-Man
Michael Douglas isDr. Hank Pym
Dr. Hank Pym
Evangeline Lilly isHope van Dyne
Hope van Dyne
Corey Stoll isDarren Cross / Yellowjacket
Darren Cross / Yellowjacket
T.I. isDave
Dave
Anthony Mackie isSam Wilson / Falcon
Sam Wilson / Falcon
Judy Greer isMaggie Lang
Maggie Lang

Permbledhja

Scott Lang duhet të përqafojë heroin e tij të brendshëm dhe të ndihmojë mentorin e tij, Doktor Hank Pym, për të mbrojtur sekretin pas kostumit spektakolar Ant-Man nga një brez i ri kërcënimesh të tmerrshme. Kundër pengesave në dukje të pakapërcyeshme, Pym dhe Lang duhet të planifikojnë dhe të tërheqin një rrëmujë që do ta shpëtojë botën.

Ant-Man 2015
Ant-Man 2015
Ant-Man 2015
Ant-Man 2015
Ant-Man 2015
Ant-Man 2015
Ant-Man 2015
Ant-Man 2015
Ant-Man 2015
Ant-Man 2015
loading...
Titulli original Ant-Man
Vleresimi sipas IMDb 7.3 391,681 vota
Vleresimi sipas TMDb 7 6179 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website