what going on?
Assassin’s Creed 2016

Assassin’s Creed 2016 - me titra shqip falas

Your destiny is in your blood. Dec. 21, 2016 USA, France, UK, Hong Kong, Taiwan, Malta 115 Minuta PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Rolet

Michael Fassbender isCallum Lynch / Aguilar de Nerha
Callum Lynch / Aguilar de Nerha
Marion Cotillard isDr. Sophia Rikkin
Dr. Sophia Rikkin
Jeremy Irons isAlan Rikkin
Alan Rikkin
Brendan Gleeson isJoseph Lynch
Joseph Lynch
James Sobol Kelly isFather Raymond
Father Raymond
Denis Ménochet isAbstergo Güvenlik Müdürü
Abstergo Güvenlik Müdürü

Permbledhja

Nëpërmjet kujtimeve të zbuluara gjenetike që e lejojnë atë të rishikojë aventurat e paraardhësit të tij në Spanjën e shekullit të 15-të, Callum Lynch zbulon se është pasardhës i shoqërisë sekrete “Assassins”. Pas fitimit të njohurive dhe shkathtësive të pabesueshme, ai tani është i gatshëm të marrë përsipër Knights Templar shtypës në ditët e sotme.

Assassin’s Creed 2016
Assassin’s Creed 2016
Assassin’s Creed 2016
Assassin’s Creed 2016
Assassin’s Creed 2016
Assassin’s Creed 2016
Assassin’s Creed 2016
Assassin’s Creed 2016
Assassin’s Creed 2016
Assassin’s Creed 2016
loading...
Titulli original Assassin's Creed
Vleresimi sipas IMDb 5.9 136,677 vota
Vleresimi sipas TMDb 5.4 2862 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website