what going on?
Atomic Blonde(2017)

Atomic Blonde(2017) - me titra shqip falas

Jul. 26, 2017 Germany, Sweden, USA 115 Minuta R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

David Leitch
Director

Rolet

Charlize Theron isLorraine Broughton
Lorraine Broughton
James McAvoy isDavid Percival
David Percival
Sofia Boutella isDelphine Lasalle
Delphine Lasalle
Eddie Marsan isSpyglass
Spyglass
Toby Jones isEric Gray
Eric Gray
John Goodman isEmmett Kurzfeld
Emmett Kurzfeld
Til Schweiger isWatchmaker
Watchmaker
Roland Møller isAleksander Bremovych
Aleksander Bremovych

Permbledhja

Një agjent i fshehtë MI6 është dërguar në Berlin gjatë Luftës së Ftohtë për të hetuar vrasjen e një agjenti tjetër dhe për të rimarrë një listë të zhdukur të agjentëve të dyfishtë.

Atomic Blonde(2017)
Atomic Blonde(2017)
Atomic Blonde(2017)
Atomic Blonde(2017)
Atomic Blonde(2017)
Atomic Blonde(2017)
Atomic Blonde(2017)
Atomic Blonde(2017)
Atomic Blonde(2017)
Atomic Blonde(2017)
loading...
Titulli original Atomic Blonde
Vleresimi sipas IMDb 6.9 53,424 vota
Vleresimi sipas TMDb 6.2 953 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website