what going on?
Atomica(2017)

Atomica(2017) - me titra shqip falas

Earth needs a hero Mar. 17, 2017 USA 81 Minuta
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Permbledhja

Në të ardhmen e afërt, kur komunikimet shkojnë jashtë linje në një central të bërthamor të izoluar të izoluar në shkretëtirë, një inspektor i ri i sigurisë, Abby Dixon, detyrohet të fluturojë jashtë për të sjellë ato përsëri në internet. Pasi brenda objektit, gjurmët misterioze dhe sjelljet e çuditshme shkaktojnë Abby të ketë dyshime në lidhje me shëndetin, dhe ndoshta identitetet, të dy punonjësve në vend.

Atomica(2017)
Atomica(2017)
Atomica(2017)
Atomica(2017)
loading...
Titulli original Atomica
Vleresimi sipas IMDb 4.1 1,095 vota
Vleresimi sipas TMDb 5.1 24 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website