what going on?
Bad Moms

Bad Moms - me titra shqip falas

Party like a mother. Jul. 28, 2016 USA 100 Minuta R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Drejtori

Jon Lucas
Director

Rolet

Mila Kunis isAmy Mitchell
Amy Mitchell
Kathryn Hahn isCarla Dunkler
Carla Dunkler
Christina Applegate isGwendolyn James
Gwendolyn James
Jay Hernandez isJessie Harkness
Jessie Harkness
Oona Laurence isJane Mitchell
Jane Mitchell
Emjay Anthony isDylan Mitchell
Dylan Mitchell
David Walton isMike Mitchell
Mike Mitchell

Permbledhja

Kur tre mama të mbingarkuara dhe të nënvlerësuar arrijnë limitin e durimit te tyre, ato heqin dorë nga përgjegjësitë e tyre tradicionale për një harbim të tej zgjatur lirie, qefi dhe vetë-kënaqjeje komike.

Bad Moms
Bad Moms
Bad Moms
Bad Moms
Bad Moms
Bad Moms
Bad Moms
Bad Moms
Bad Moms
loading...
Titulli original Bad Moms
Vleresimi sipas IMDb 6.2 74,762 vota
Vleresimi sipas TMDb 6.3 1230 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website