what going on?
Barely Lethal 2015

Barely Lethal 2015 - me titra shqip falas

Click. Clique. Bang. Apr. 30, 2015 USA 96 Minuta PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Kyle Newman
Director

Rolet

Hailee Steinfeld isMegan Walsh
Megan Walsh
Jessica Alba isVictoria Knox
Victoria Knox
Dove Cameron isLiz Larson
Liz Larson
Thomas Mann isRoger Marcus
Roger Marcus
Toby Sebastian isCash Fenton
Cash Fenton
Jaime King isSpecial Analyst Knight
Special Analyst Knight
Rob Huebel isMr. Marcus
Mr. Marcus

Permbledhja

Vuajtja 16 vjeçare e vrasësit ndërkombëtar për një “adoleshencë” normale falton vdekjen e saj dhe regjistrohet si një i moshuar në një shkollë të mesme periferike. Ajo shpejt mëson se të qenit popullor mund të jetë më e dhimbshme se sa të hipësh me ujë.

Barely Lethal 2015
Barely Lethal 2015
Barely Lethal 2015
Barely Lethal 2015
Barely Lethal 2015
Barely Lethal 2015
Barely Lethal 2015
loading...
Titulli original Barely Lethal
Vleresimi sipas IMDb 5.4 14,250 vota
Vleresimi sipas TMDb 5.5 357 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website