what going on?
BloodRayne: The Third Reich(2011)

BloodRayne: The Third Reich(2011) - me titra shqip falas

Only the dead survive. Nov. 05, 2010 USA, Canada, Germany 79 Minuta R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Uwe Boll
Director

Rolet

Natalia Guslistaya isSniper Natalia
Sniper Natalia
Clint Howard isDoctor Mangler
Doctor Mangler
Dusan Bucan isGerman Soldier
German Soldier
Michael Paré isCommandant Ekart Brand
Commandant Ekart Brand
Brendan Fletcher isNathaniel Gregor
Nathaniel Gregor
Annett Culp isMagda Markovic
Magda Markovic
Steffen Mennekes isLt. Kaspar Jaeger
Lt. Kaspar Jaeger

Permbledhja

Rayne lufton kundër nazistëve në Evropë gjatë Luftës së Dytë Botërore, duke u ndeshur me Ekart Brand, një udhëheqës nazist, qëllimi i të cilit është që të injektojë Adolf Hitlerin me gjakun e Rayne në një përpjekje për ta transformuar atë në një dhampir dhe të arrijë pavdekësinë.

BloodRayne: The Third Reich(2011)
BloodRayne: The Third Reich(2011)
loading...
Titulli original BloodRayne: The Third Reich
Vleresimi sipas IMDb 3.0 5,263 vota
Vleresimi sipas TMDb 3.6 59 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website