what going on?
Bon Cop Bad Cop 2 (2017)

Bon Cop Bad Cop 2 (2017) - me titra shqip falas

It's okay America, we've got your back. May. 12, 2017
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Rolet

Patrick Huard isDavid Bouchard
David Bouchard
Colm Feore isMartin Ward
Martin Ward
Erik Knudsen isJonathan
Jonathan
Noam Jenkins isSylvio Dipietro
Sylvio Dipietro
Andre Bedard isWhite House Security Guard
White House Security Guard

Permbledhja

Ward dhe Bouchard duhet të përballen me një unazë të rëndësishme të vjedhjeve të makinave që rezulton të jetë shumë më tepër se sa ata që u bartën: njëra ku makinat e vjedhura do të shërbejnë si bomba në një sulm terrorist të planifikuar mirë.

Bon Cop Bad Cop 2 (2017)
Bon Cop Bad Cop 2 (2017)
Bon Cop Bad Cop 2 (2017)
Bon Cop Bad Cop 2 (2017)
Bon Cop Bad Cop 2 (2017)
loading...
Titulli original Bon Cop Bad Cop 2
Vleresimi sipas TMDb 6.9 8 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website