what going on?
Brawl in Cell Block 99

Brawl in Cell Block 99 - me titra shqip falas

Oct. 06, 2017 132 Minuta
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Rolet

Vince Vaughn isBradley Thomas
Bradley Thomas
Jennifer Carpenter isLauren Thomas
Lauren Thomas
Don Johnson isWarden Tuggs
Warden Tuggs
Udo Kier isThe Placid Man
The Placid Man
Tom Guiry isWilson
Wilson
Fred Melamed isMr Irving
Mr Irving

Permbledhja

Pasi ka punuar si një ndërlidhës droge dhe duke hyrë në një shpërthim brutal me policinë, një ish-boksier e gjen veten në mëshirën e armiqve të tij, ndërsa e detyrojnë atë të nxisë veprime të dhunshme që e kthejnë burgun në të cilin ai banon në një fushë beteje.

Brawl in Cell Block 99
Brawl in Cell Block 99
loading...
Titulli original Brawl in Cell Block 99
Vleresimi sipas TMDb 6.9 28 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website