what going on?
Creep 2 2017

Creep 2 2017 - me titra shqip falas

Oct. 06, 2017 78 Minuta
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Permbledhja

Pas gjetjes së një reklame në internet për “punë me video”, Sara, një artist video, fokusi kryesor i të cilit është krijimi i intimitetit me meshkujt e vetmuar, mendon se ajo mund të ketë gjetur subjektin e ëndrrave të saj. Ajo drejton në një shtëpi të largët në pyll dhe takohet me një njeri që pretendon të jetë një vrasës serik. Në pamundësi për t’i rezistuar shansit për të krijuar një copë arti të vërtetë tronditëse, ajo pranon të kalojë ditën me të. Megjithatë, ndërsa vazhdon dita, ajo zbulon se ajo mund të ketë gërmuar në një vrimë nga e cila nuk mund të shpëtojë.

Creep 2 2017
loading...
Titulli original Creep 2
Vleresimi sipas TMDb 6.1 12 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website