what going on?
Cult of Chucky 2017

Cult of Chucky 2017 - me titra shqip falas

You may feel a little prick Sep. 23, 2017 USA 91 Minuta R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Don Mancini
Director

Rolet

Brad Dourif isCharles Lee Ray/Chucky (voice)
Charles Lee Ray/Chucky (voice)
Alex Vincent isAndy Barclay
Andy Barclay
Zak Santiago isNurse Carlos
Nurse Carlos
Ali Tataryn isNurse Ashley
Nurse Ashley

Permbledhja

E kufizuar në një azil për kriminelët e çmendur për katër vitet e fundit, Nika Pierce është gabimisht e bindur se ajo, jo Chucky, vrau gjithë familjen e saj. Por kur psikiatri i saj prezanton një “mjet” të ri terapeutik për të lehtësuar sesionin e grupeve të pacientëve të tij – një kukull “Good Guy” shumë të njohur me një fytyrë të qeshur – një varg vrasjesh të mprehta fillon të pllakosë azilin dhe Nika fillon për t’u habitur nëse ndoshta nuk është e çmendur pas të gjitha. Ndërkohë, Andy Barclay, armiqësja e Chucky-it, që tani është rritur të gjithë nga tre ndeshjet e para të fëmijëve, gara për ndihmën e Nikës. Por për ta shpëtuar atë, ai do të duhet të kalojë Tiffany, nusja shumë kohë më parë e Chucky-t, e cila do të bëjë gjithçka, sado vdekjeprurëse apo e çmendur, për të ndihmuar kukullën e keqe djallëzore të saj të dashur.

Cult of Chucky 2017
Cult of Chucky 2017
Cult of Chucky 2017
Cult of Chucky 2017
Cult of Chucky 2017
Cult of Chucky 2017
Cult of Chucky 2017
Cult of Chucky 2017
Cult of Chucky 2017
loading...
Titulli original Cult of Chucky
Vleresimi sipas IMDb 5.2 9,001 vota
Vleresimi sipas TMDb 5.4 163 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website