what going on?
Extraordinary Measures

Extraordinary Measures - me titra shqip falas

Don't hope for a miracle. Make one. Jan. 21, 2010 USA 105 Minuta PG
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Tom Vaughan
Director

Rolet

Harrison Ford isDr. Robert Stonehill
Dr. Robert Stonehill
Brendan Fraser isJohn Crowley
John Crowley
Keri Russell isAileen Crowley
Aileen Crowley
Courtney B. Vance isMarcus Temple
Marcus Temple
Meredith Droeger isMegan Crowley
Megan Crowley
Diego Velazquez isPatrick Crowley
Patrick Crowley
Jared Harris isDocteur Kent Webber
Docteur Kent Webber
Patrick Bauchau isCEO Erich Loring
CEO Erich Loring
Alan Ruck isPete Sutphen
Pete Sutphen
David Clennon isDr. Renzler
Dr. Renzler

Permbledhja

Babai i punës John Crowley është më në fund në rrugën e duhur për suksesin e korporatave, kur dy fëmijët e tij të vegjël, Megan dhe Patrick, janë diagnostikuar me sëmundjen e Pompe-it, një kusht që e pengon trupin të thyejë sheqerin. Me ndihmën e gruas së tij, Aileen, John hedh karrierën e tij dhe ekipet me specialistin e pazakonta Dr. Robert Stonehill për të gjetur një kompani bio-teknologjike dhe për të zhvilluar një kurë në kohë për të shpëtuar jetën e Meganit dhe Patrick. Ndërsa Dr Stonehill punon pa u lodhur për të provuar teoritë që e bëjnë atë delen e zezë të bashkësisë mjekësore, një lidhje e fuqishme është e falsifikuar midis dy aleatëve të pamundur.

Extraordinary Measures
Extraordinary Measures
Extraordinary Measures
Extraordinary Measures
loading...
Titulli original Extraordinary Measures
Vleresimi sipas IMDb 6.5 15,014 vota
Vleresimi sipas TMDb 6 95 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website