what going on?
Furious 7

Furious 7 - me titra shqip falas

Vengeance Hits Home Apr. 01, 2015 USA, Japan 137 Minuta PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Drejtori

James Wan
Director

Rolet

Permbledhja

Dekard Shou kërkon të hakmerret ndaj Dominik Toretos dhe familjes së tij për vdekjen e vëllait të tij.

Furious 7
Furious 7
Furious 7
Furious 7
Furious 7
Furious 7
Furious 7
Furious 7
Furious 7
Furious 7
loading...
Titulli original Furious 7
Vleresimi sipas IMDb 7.2 308,479 vota
Vleresimi sipas TMDb 7.3 4102 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website