what going on?
Filth

Filth - me titra shqip falas

It's a filthy job getting to the top, but someone's got to do it. Sep. 23, 2013 UK, Germany, Sweden, Belgium, USA 97 Minuta R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Jon S. Baird
Director

Rolet

James McAvoy isBruce Robertson
Bruce Robertson
Jamie Bell isRay Lennox
Ray Lennox
Eddie Marsan isClifford Blades
Clifford Blades
Imogen Poots isAmanda Drummond
Amanda Drummond
Jim Broadbent isDr. Rossi
Dr. Rossi
Brian McCardie isDougie Gillman
Dougie Gillman
Emun Elliott isPeter Inglis
Peter Inglis
Gary Lewis isGus Bain
Gus Bain

Permbledhja

Një polic fanatik i droguar nga çrregullimi bipolar dhe varësia e drogës manipulon dhe hallucinon rrugën e tij gjatë sezonit festiv në një orvatje për të siguruar promovimin dhe për të fituar gruan dhe vajzën e tij.

Filth
Filth
Filth
Filth
Filth
Filth
Filth
Filth
Filth
Filth
loading...
Titulli original Filth
Vleresimi sipas IMDb 7.1 84,821 vota
Vleresimi sipas TMDb 6.8 637 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website