what going on?
From Paris with Love

From Paris with Love - me titra shqip falas

Two agents. One city. No merci. Feb. 05, 2010 France 92 Minuta R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Drejtori

Pierre Morel
Director

Rolet

John Travolta isCharlie Wax
Charlie Wax
Richard Durden isAmbassador Bennington
Ambassador Bennington
Bing Yin isM. Wong
M. Wong
Eric Godon isForeign Minister
Foreign Minister
Sami Darr isThe Pimp
The Pimp

Permbledhja

James Reese ka një punë të mirë si ndihmë e ambasadorit në Francë, por pasioni i tij i vërtetë është një koncert tjetër, duke punuar në një rol të vogël në CIA. Ai do të donte të ishte një agjent i plotfuqishëm dhe nuk mund ta besonte fatin e tij kur ai vendosi një detyrë me Charlie Wax. Charlie së shpejti ka James duke qarë për punën e tij në tavolinë, por kur mëson se të njëjtët djem që po përpiqen të kapin janë pas tij, James e kupton se Charlie mund të jetë shpresa e tij e vetme e mbijetesës.

From Paris with Love
From Paris with Love
From Paris with Love
From Paris with Love
From Paris with Love
From Paris with Love
From Paris with Love
From Paris with Love
From Paris with Love
From Paris with Love
loading...
Titulli original From Paris with Love
Vleresimi sipas IMDb 6.5 102,448 vota
Vleresimi sipas TMDb 6.1 701 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website