what going on?
Girls Trip (2017)

Girls Trip (2017) - me titra shqip falas

"Forgive us in advance for this wild weekend" Jul. 21, 2017 USA 122 Minuta R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Rolet

Regina Hall isRyan Pierce
Ryan Pierce
Queen Latifah isSasha Franklin
Sasha Franklin
Larenz Tate isJulian Stevens
Julian Stevens
Mike Colter isStewart Pierce
Stewart Pierce
Kate Walsh isElizabeth Davelli
Elizabeth Davelli
Tonea Stewart isAunt Marian
Aunt Marian

Permbledhja

Katër të dashurat marrin një udhëtim në New Orleans për një festival vjetor dhe gjatë rrugës rizbulojnë anët e tyre të egra dhe forcojnë lidhjet e motrës.

Girls Trip (2017)
Girls Trip (2017)
Girls Trip (2017)
Girls Trip (2017)
Girls Trip (2017)
Girls Trip (2017)
Girls Trip (2017)
loading...
Titulli original Girls Trip
Vleresimi sipas IMDb 6.4 11,373 vota
Vleresimi sipas TMDb 7 442 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website