what going on?
Grey Gardens

Grey Gardens - me titra shqip falas

True Glamour Never Fades Apr. 18, 2009 USA 104 Minuta
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Rolet

Drew Barrymore isLittle Edie
Little Edie
Jeanne Tripplehorn isJacqueline '
Jacqueline '
Ken Howard isPhelan Beale
Phelan Beale
Kenneth Welsh isMax Gordon
Max Gordon
Arye Gross isAlbert Maysles
Albert Maysles
Louis Ferreira isDavid Maysles
David Maysles
Malcolm Gets isGeorge '
George '
Louis Grise isYoung Buddy (as Louis Grisé)
Young Buddy (as Louis Grisé)

Permbledhja

Bazuar në historitë jetësore të hallave të çuditshme dhe kushëririt të parë të Jackie Onassis, të ngritur si Park Avenue, por që u tërhoqën nga shoqëria e Nju Jorkut, duke u strehuar në shtëpinë e tyre të verës në Long Island, “Xhennete të Gjelbër”. Ndërsa pasuria dhe kontakti i tyre me botën e jashtme u pakësuan, kështu e bënë të kuptuarit e tyre në realitet.

Grey Gardens
loading...
Titulli original Grey Gardens
Vleresimi sipas IMDb 7.5 7,966 vota
Vleresimi sipas TMDb 6.8 37 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website