what going on?
HHhH (2017)

HHhH (2017) - me titra shqip falas

May. 25, 2017 USA, UK, France, Belgium 120 Minuta R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Rolet

Jason Clarke isReinhard Heydrich
Reinhard Heydrich
Rosamund Pike isLina Heydrich
Lina Heydrich
Jack Reynor isJozef Gabčík
Jozef Gabčík
Mia Wasikowska isAnna Novak
Anna Novak
Thomas M. Wright isJosef Valcik
Josef Valcik
Enzo Cilenti isAdolf Opalka
Adolf Opalka
Volker Bruch isSchellenberg
Schellenberg

Permbledhja

Me Rajhun e Tretë është në kulmin e tij më 1942, rezistenca çeke në Londër ka në plan operacionin më ambicioz ushtarak të Luftës së Dytë Botërore – ‘Anthropoid’. Dy rekrutë të rinj dërgohen në Pragë për të vrarë udhëheqësin më të pamëshirshëm nazist – Reinhardt Heydrich – kreu i SS, Gestapo dhe arkitekti i ‘Zgjidhjes përfundimtare’.

HHhH (2017)
HHhH (2017)
HHhH (2017)
HHhH (2017)
HHhH (2017)
HHhH (2017)
HHhH (2017)
HHhH (2017)
HHhH (2017)
HHhH (2017)
loading...
Titulli original HHhH
Vleresimi sipas IMDb 6.4 2,869 vota
Vleresimi sipas TMDb 6.7 67 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website