what going on?
Ingrid Goes West

Ingrid Goes West - me titra shqip falas

She'll follow you. Aug. 11, 2017 USA 97 Minuta R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Matt Spicer
Director

Rolet

Aubrey Plaza isIngrid Thorburn
Ingrid Thorburn
Elizabeth Olsen isTaylor Sloane
Taylor Sloane
Billy Magnussen isNicky Sloane
Nicky Sloane
Pom Klementieff isHarley Chung
Harley Chung
Joseph Breen isGarth Lafayette
Garth Lafayette
Meredith Hagner isCharlotte Buckwald
Charlotte Buckwald

Permbledhja

Ingrid bëhet i fiksuar me një yll të rrjetit social të quajtur Taylor Sloane i cili me sa duket ka një jetë të përsosur. Por kur Ingrid vendos të heqë gjithçka dhe të lëvizë në perëndim për të qenë mik i Taylor-it, sjellja e saj bëhet shqetësuese dhe e rrezikshme.

Ingrid Goes West
Ingrid Goes West
Ingrid Goes West
Ingrid Goes West
Ingrid Goes West
Ingrid Goes West
Ingrid Goes West
Ingrid Goes West
Ingrid Goes West
Ingrid Goes West
loading...
Titulli original Ingrid Goes West
Vleresimi sipas IMDb 6.8 4,714 vota
Vleresimi sipas TMDb 7 41 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website