what going on?
Interstellar 2014

Interstellar 2014 - me titra shqip falas

Mankind was born on Earth. It was never meant to die here. Nov. 05, 2014 USA, UK, Canada, Iceland 169 Minuta PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Drejtori

Rolet

Matthew McConaughey isJoseph Cooper
Joseph Cooper
Jessica Chastain isMurph Cooper
Murph Cooper
Anne Hathaway isDr. Amelia Brand
Dr. Amelia Brand
Michael Caine isProfessor John Brand
Professor John Brand
Casey Affleck isTom Cooper
Tom Cooper
Mackenzie Foy isYoung Murph Cooper
Young Murph Cooper
Timothée Chalamet isYoung Tom Cooper
Young Tom Cooper
Bill Irwin isTARS (voice)
TARS (voice)
Matt Damon isDr. Mann
Dr. Mann
Ellen Burstyn isOld Murph Cooper
Old Murph Cooper

Permbledhja

Kronikave ndëryjore janë aventurat e një grupi eksploruesish që përdorin një vrimë të re të zbuluar sapo të tejkalojnë kufizimet në udhëtimin e hapësirës njerëzore dhe të pushtojnë distancat e mëdha të përfshira në një udhëtim ndëryjor.

Interstellar 2014
Interstellar 2014
Interstellar 2014
Interstellar 2014
Interstellar 2014
Interstellar 2014
Interstellar 2014
Interstellar 2014
Interstellar 2014
Interstellar 2014
loading...
Titulli original Interstellar
Vleresimi sipas IMDb 8.6 1,104,716 vota
Vleresimi sipas TMDb 8.1 11510 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website