what going on?
IT (2017)

IT (2017) - me titra shqip falas

Your fears are unleashed Sep. 05, 2017 USA, Canada 135 Minuta R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Rolet

Jaeden Lieberher isBill Denbrough
Bill Denbrough
Sophia Lillis isBeverly Marsh
Beverly Marsh
Finn Wolfhard isRichie Tozier
Richie Tozier
Jack Dylan Grazer isEddie Kaspbrak
Eddie Kaspbrak
Wyatt Oleff isStan Uris
Stan Uris
Chosen Jacobs isMike Hanlon
Mike Hanlon
Nicholas Hamilton isHenry Bowers
Henry Bowers
Jackson Robert Scott isGeorgie Denbrough
Georgie Denbrough

Permbledhja

Në një qytet të vogël në Maine, shtatë fëmijë të njohur si The Losers Club vijnë ballë për ballë me problemet e jetës, bullies dhe një përbindësh që merr formën e një klloun të quajtur Pennywise.

IT (2017)
IT (2017)
IT (2017)
IT (2017)
IT (2017)
IT (2017)
IT (2017)
IT (2017)
IT (2017)
IT (2017)
loading...
Titulli original It
Vleresimi sipas IMDb 7.8 169,023 vota
Vleresimi sipas TMDb 7.3 3376 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website