what going on?
Jungle

Jungle - me titra shqip falas

Nature has only one law - Survival Oct. 20, 2017 Australia, Colombia 113 Minuta R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Permbledhja

Një udhëzues misterioz shoqëron një aventurie entuziaste dhe mikun e tij në xhungël Amazon, por udhëtimi i tyre kthehet në një përvojë të tmerrshme si elementet më të errëta të natyrës njerëzore dhe kërcënimet më vdekjeprurëse të forcës së egër që ata të luftojnë për mbijetesë.

Jungle
Jungle
Jungle
Jungle
Jungle
Jungle
Jungle
Jungle
Jungle
Jungle
loading...
Titulli original Jungle
Vleresimi sipas IMDb 6.7 6,157 vota
Vleresimi sipas TMDb 5.8 75 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website