what going on?
Kiss Me Deadly

Kiss Me Deadly - me titra shqip falas

The answer to the future lies in their past. May. 02, 2008 87 Minuta
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Permbledhja

I vendosur në një jetë të re në Milano me të dashurin e tij Paolo dhe vajzën e tij Julia, fotograf dhe ish-spiun Jacob Keane papritmas u tërhoqën përsëri në botën e spiunazhit kur partneri i tij i vjetër Marta rishfaqet me kujtesën e saj të fshirë.

Kiss Me Deadly
Kiss Me Deadly
Kiss Me Deadly
loading...
Titulli original Kiss Me Deadly
Vleresimi sipas TMDb 4.9 7 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website