what going on?
Logan(2017)

Logan(2017) - me titra shqip falas

His time has come Feb. 28, 2017 Canada, Australia, USA 137 Minuta R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Rolet

Permbledhja

Në të ardhmen e afërt, një Logan i lodhur kujdeset për një Profesor X në një strehë në kufirin meksikan. Por përpjekjet e Loganit për t’u fshehur nga bota dhe trashëgimia e tij janë ngritur kur arrin një mutant i ri, i ndjekur nga forcat e errëta.

Logan(2017)
Logan(2017)
Logan(2017)
Logan(2017)
Logan(2017)
Logan(2017)
Logan(2017)
Logan(2017)
Logan(2017)
Logan(2017)
loading...
Titulli original Logan
Vleresimi sipas IMDb 8.2 400,074 vota
Vleresimi sipas TMDb 7.6 6602 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website