what going on?
No Escape 2015

No Escape 2015 - me titra shqip falas

No rescue. No refuge. Aug. 26, 2015 USA 103 Minuta R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Rolet

Owen Wilson isJack Dwyer
Jack Dwyer
Lake Bell isAnnie Dwyer
Annie Dwyer
Sterling Jerins isLucy Dwyer
Lucy Dwyer
Claire Geare isBeeze Dwyer
Beeze Dwyer
Byron Gibson isHotel Guest #1
Hotel Guest #1

Permbledhja

Në shtëpinë e tyre të re jashtë shtetit, një familje amerikane shpejt e gjen veten të kapur në mes të një grushti shteti dhe ata çmendurisht kërkojnë një ikje të sigurt në një mjedis ku të huajt po ekzekutohen menjëherë.

No Escape 2015
No Escape 2015
No Escape 2015
No Escape 2015
No Escape 2015
No Escape 2015
No Escape 2015
No Escape 2015
No Escape 2015
No Escape 2015
loading...
Titulli original No Escape
Vleresimi sipas IMDb 6.8 61,681 vota
Vleresimi sipas TMDb 6.7 814 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website