what going on?
Oblivion (2013)

Oblivion (2013) - me titra shqip falas

Earth is a memory worth fighting for Apr. 10, 2013 USA 124 Minuta PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Rolet

Tom Cruise isJack Harper
Jack Harper
Morgan Freeman isMalcolm Beech
Malcolm Beech
Olga Kurylenko isJulia Rusakova Harper
Julia Rusakova Harper
Andrea Riseborough isVictoria Olsen
Victoria Olsen
David Madison isGrow Hall Survivor
Grow Hall Survivor

Permbledhja

Jack Harper është një nga riparuesit më të fundit të xhirimit të vendosur në Tokë. Pjesë e një operacioni masiv për nxjerrjen e burimeve jetike pas dekadave të luftës me një kërcënim të tmerrshëm të njohur si Scavs, misioni i Jack është pothuajse i plotë. Ekzistenca e tij është duke u rrëzuar kur ai shpëton një të huaj të bukur nga një anijen e rrëzuar. Ardhja e saj shkakton një zinxhir ngjarjesh që e detyrojnë atë të marrë në pyetje gjithçka që ai e di dhe e vendos fatin e njerëzimit në duart e tij.

Oblivion (2013)
Oblivion (2013)
Oblivion (2013)
Oblivion (2013)
Oblivion (2013)
Oblivion (2013)
Oblivion (2013)
Oblivion (2013)
Oblivion (2013)
Oblivion (2013)
loading...
Titulli original Oblivion
Vleresimi sipas IMDb 7.0 420,564 vota
Vleresimi sipas TMDb 6.4 4954 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website