what going on?
Obsessed

Obsessed - me titra shqip falas

Sharon and Derek have all they've ever wanted... but someone else wants it more. Apr. 24, 2009 USA 108 Minuta PG-13
Your rating: 7
8.5 2 votes

Video trailer

Drejtori

Steve Shill
Director

Rolet

Beyoncé Knowles isSharon Charles
Sharon Charles
Idris Elba isDerek Charles
Derek Charles
Ali Larter isLisa Sheridan
Lisa Sheridan
Christine Lahti isDetective Monica Reese
Detective Monica Reese
Bruce McGill isJoe Gage
Joe Gage

Permbledhja

Gjërat nuk mund të ishin më të mira për Derek Charles. Ai sapo ka marrë një promovim të madh në punë dhe ka një martesë të mrekullueshme me gruan e tij të bukur, Sharon. Megjithatë, në këtë botë idilike hapet Liza, një punëtore e përkohshme në zyrën e Derek. Lisa fillon të kërcejë Derek, duke rrezikuar gjithçka që ai e ka të dashur.

Obsessed
Obsessed
Obsessed
Obsessed
Obsessed
loading...
Titulli original Obsessed
Vleresimi sipas IMDb 4.9 24,610 vota
Vleresimi sipas TMDb 5.1 143 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website