Filma

84
X-men X2(2003)
7.5
HD

X-men X2(2003)

Profesori Charles Xavier dhe ekipi i tij i superheronjve të talentuar gjenetikisht përballen me valën e ndjenjës anti-mutante të udhëhequr ...
X-Men(2000)
7.4
HD

X-Men(2000)

Dy mutantë, Mashtrues dhe Wolverine, vijnë në një akademi private për llojin e tyre, ekipi i superheronjve, X-Men, duhet të ...
The Show(2017)
6.2
HD

The Show(2017)

Një vështrim shqetësues në televizionin real, ku një shfaqje shqetësuese e lojës ka garuesit që i japin fund jetës së ...
A Gentleman(2017)
7.1
HD

A Gentleman(2017)

Gaurav ëndërron të vendoset poshtë me Kavya, gruaja e ëndrrave të tij, por ajo preferon një njeri që është më ...
Atomic Blonde(2017)
6.9
HD

Atomic Blonde(2017)

Një agjent i fshehtë MI6 është dërguar në Berlin gjatë Luftës së Ftohtë për të hetuar vrasjen e një agjenti ...
Where’s The Money?(2017)
0
HD

Where’s The Money?(2017)

Një djalosh i shkathët dhe i zgjuar nga rrugët e Jugut Qendror duhet të hyjë në një vëllazëri të bardhish ...
Ingrid Goes West
6.8
HD

Ingrid Goes West

Ingrid bëhet i fiksuar me një yll të rrjetit social të quajtur Taylor Sloane i cili me sa duket ka ...
Boy A
10
HD 720P

Boy A

2007

Boy A

Nëpërmjet këtij filmi, vjen historia e Xhejkut, një i ri që sapo është liruar nga burgu. Pas dënimit për kryerjen ...
24 Hours to Live (2017)
5.7
HD

24 Hours to Live (2017)

Një vrasës kërkon shpengim pas dhënies së një shansi të dytë në jetë.
No Escape 2015
6.8
HD

No Escape 2015

Në shtëpinë e tyre të re jashtë shtetit, një familje amerikane së shpejti e gjen veten të kapur në mes ...
Happy Death Day 2017
1
HD

Happy Death Day 2017

Një student kolegji rinovon ditën e vrasjes së saj pa pushim ndërsa përpiqet të zbulojë identitetin e vrasësit të saj.
Found Footage 3D
5.2
HD

Found Footage 3D

Një grup njerëzish të cilët po xhirojnë një film horror bazuar në filmime të gjetura, gjenden vetë brenda një situate ...
A Bad Moms Christmas
7.3
HD 720P

A Bad Moms Christmas

Miqtë titullarë të nënvlerësuar dhe të mbingarkuar përballen me streset e kohës më të mrekullueshme të vitit, ndërsa nënat e ...
Kajaki (2014)
10
HD 720P

Kajaki (2014)

Ushtarët britanikë që ruajnë digën e Kajakut nisën të shpëtonin një ekip tre-njeri pasi njëri prej tyre humb një këmbë ...
American Made (2017)
9
HD

American Made (2017)

Historia e vërtetë e pilot Barry Seal, i cili transportoi kontrabandë për CIA-n dhe kartelin Medellin në vitet 1980.
The Maiden Heist (2009)
6.1
HD

The Maiden Heist (2009)

Një komedi u përqëndrua në tre roje të sigurisë së muzeut që hartuan një plan për të vjedhur veprat e ...
Dunkirk (2017)
10
HDKamer

Dunkirk (2017)

Evakuimi i mrekullueshëm i ushtarëve aleatë nga Belgjika, Britania, Kanadaja dhe Franca, të cilët u prenë dhe rrethuar nga ushtria ...
The Blue Room (2014) +18
6.3
HD

The Blue Room (2014) +18

Një burrë dhe një grua, fshehurazi në dashuri, vetëm në një dhomë. Ata e dëshirojnë njëri-tjetrin, duan njëri-tjetrin, madje edhe ...
Filth
7.1
HD

Filth

2013

Filth

Një polic fanatik i droguar nga çrregullimi bipolar dhe varësia e drogës manipulon dhe hallucinon rrugën e tij gjatë sezonit ...
M.F.A.(2017)
0
HD

M.F.A.(2017)

Një student i artit prek një burim të pasur frymëzimi krijues pas therjes aksidentale të përdhunuesit të saj. Shfaqet një ...
Shame (2011) +18
7.2
HD 720P

Shame (2011) +18

Brandon është një njujorkez i cili shmang intimitetin me gratë, por ushqen dëshirat e tij me një varësi të pandreqshme ...