Filma

84
HHhH (2017)
6.4
HD

HHhH (2017)

Me Rajhun e Tretë është në kulmin e tij më 1942, rezistenca çeke në Londër ka në plan operacionin më ...
Kiss Me Deadly
0
DVD

Kiss Me Deadly

I vendosur në një jetë të re në Milano me të dashurin e tij Paolo dhe vajzën e tij Julia, ...
Blood Money (2017
4.6
HD 720P

Blood Money (2017

Tre shokë në një ekskursion të shkretëtirës duhet të kapërcejnë një kriminel të bardhë kriminel në marrjen e parave të ...
Obsessed
8.5
HD 720P

Obsessed

2009

Obsessed

Gjërat nuk mund të ishin më të mira për Derek Charles. Ai sapo ka marrë një promovim të madh në ...
Snowpiercer
7.0
DVD

Snowpiercer

Në një të ardhme ku një eksperiment i dështuar për ngrohjen globale vret jetën më të madhe të planetit, një ...
Brawl in Cell Block 99
0
HD

Brawl in Cell Block 99

Pasi ka punuar si një ndërlidhës droge dhe duke hyrë në një shpërthim brutal me policinë, një ish-boksier e gjen ...
Wheelman (2017)
0
HD 720P

Wheelman (2017)

Një shofer i arratisur për një vjedhje banke e kupton se ai ka kaluar dy herë dhe gara për të ...
Extraordinary Measures
6.5
HD

Extraordinary Measures

Babai i punës John Crowley është më në fund në rrugën e duhur për suksesin e korporatave, kur dy fëmijët ...
Interstellar 2014
10
HD 720P

Interstellar 2014

Kronikave ndëryjore janë aventurat e një grupi eksploruesish që përdorin një vrimë të re të zbuluar sapo të tejkalojnë kufizimet ...
Creep 2 2017
0
HD

Creep 2 2017

Pas gjetjes së një reklame në internet për "punë me video", Sara, një artist video, fokusi kryesor i të cilit ...
No Escape 2015
6.8
HD

No Escape 2015

Në shtëpinë e tyre të re jashtë shtetit, një familje amerikane shpejt e gjen veten të kapur në mes të ...
Geostorm 2017
10
HDKamer

Geostorm 2017

Gerard Butler duke luajtur një projektues kokëfortë por simpatik satelitor i cili kur satelitët e kontrollit të klimës në botë ...
Espionage Tonight
0
HD

Espionage Tonight

Një shfaqje televizive krijohet për spiunët, me qëllim që t'i nxjerrë transparentë për publikun. Një sërë aktorësh punësohen nga producentët ...
The Only Living Boy in New York
6.1
HD 720P

The Only Living Boy in New York

Pas diplomimit i riu Tomas Ueb miqësohet me një fqinj. Bota e Uebit fillon ndryshon kur mëson se babai i ...
Jungle
6.7
HD

Jungle

2017

Jungle

Një udhëzues misterioz shoqëron një aventurie entuziaste dhe mikun e tij në xhungël Amazon, por udhëtimi i tyre kthehet në ...
Grey Gardens
7.5
HD

Grey Gardens

Bazuar në historitë jetësore të hallave të çuditshme dhe kushëririt të parë të Jackie Onassis, të ngritur si Park Avenue, ...
Bad Day for the Cut 2017
0
HD 720P

Bad Day for the Cut 2017

Një fermer i moshës mesatare irlandeze, i cili ende jeton në shtëpi me nënën e tij, nis për një mision ...
Bon Cop Bad Cop 2 (2017)
0
HD 720P

Bon Cop Bad Cop 2 (2017)

Ward dhe Bouchard duhet të përballen me një unazë të rëndësishme të vjedhjeve të makinave që rezulton të jetë shumë ...
Suntan (2016) +18
6.7
HD 720P

Suntan (2016) +18

Kostis është një mjek 40-vjeçar që gjendet në ishullin e vogël të Antiparos, për të marrë përsipër klinikën lokale. E ...
The Limehouse Golem (2016)
6.3
HD

The Limehouse Golem (2016)

Një seri vrasjesh e ka tronditur komunitetin deri në pikën ku njerëzit besojnë se vetëm një krijesë legjendare nga kohët ...
Cult of Chucky 2017
5.2
HD 720P

Cult of Chucky 2017

E kufizuar në një azil për kriminelët e çmendur për katër vitet e fundit, Nika Pierce është gabimisht e bindur ...
Barely Lethal 2015
5.4
HD 720P

Barely Lethal 2015

Vuajtja 16 vjeçare e vrasësit ndërkombëtar për një "adoleshencë" normale falton vdekjen e saj dhe regjistrohet si një i moshuar ...