what going on?
Shame (2011) +18

Shame (2011) +18 - me titra shqip falas

Oct. 02, 2011 UK 100 Minuta NC-17
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Rolet

Permbledhja

Brandon është një njujorkez i cili shmang intimitetin me gratë, por ushqen dëshirat e tij me një varësi të pandreqshme ndaj seksit. Kur motra e tij më e vogël dhe e çuditshme shkon në banesën e tij duke nxitur kujtimet e së kaluarës së dhimbshme të përbashkët, spiralet e shenjta të Brandon-it dalin jashtë kontrollit.

Shame (2011) +18
Shame (2011) +18
Shame (2011) +18
Shame (2011) +18
Shame (2011) +18
Shame (2011) +18
Shame (2011) +18
Shame (2011) +18
Shame (2011) +18
Shame (2011) +18
loading...
Titulli original Shame
Vleresimi sipas IMDb 7.2 159,233 vota
Vleresimi sipas TMDb 7 925 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website