what going on?
Sniper: Ultimate Kill (2017)

Sniper: Ultimate Kill (2017) - me titra shqip falas

Oct. 03, 2017 USA 93 Minuta R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Claudio Fäh
Director

Rolet

Chad Michael Collins isSgt. Brandon Beckett
Sgt. Brandon Beckett
Billy Zane isMajor Richard Miller
Major Richard Miller
Tom Berenger isMGySgt. Thomas Beckett
MGySgt. Thomas Beckett
Joe Lando isSpecial Agent John Samson
Special Agent John Samson
Danay García isKate Estrada
Kate Estrada
Juan Pablo Gamboa isPatrick Walsh
Patrick Walsh
Felipe Calero isEl Diablo / Enrique
El Diablo / Enrique
Lucho Velasco isCaptain Garza
Captain Garza

Permbledhja

Mburoja kolumbiane e drogës Jesús Morales paguan fshehurazi për shërbimet e një snajperi me nofkën “Djalli”, i aftë për të vrarë një nga një armiqtë e kujtdo që e merr në punë. Me asnjë kundërshtar të mbetur gjallë, Morales rritet më mirë dhe fiton kontrollin e rrugëve më të shumta të kontrabandës në Shtetet e Bashkuara. DEA, i alarmuar nga ky kërcënim për vendin, dërgon agjentin Kate Estrada, i cili ka ndjekur me vite Morales dhe snajper Marineon Brandon Beckett në Kolumbi. Misioni i tyre: Kill “The Devil” dhe sjellë Morales përsëri në SHBA për t’u gjykuar për krimet e tij. Agjentët mendojnë se kanë gjithçka nën kontroll, por Morales dhe “The Devil” kanë përgatitur mjaft surpriza për ta mbajtur misionin të mos ketë sukses.

Sniper: Ultimate Kill (2017)
Sniper: Ultimate Kill (2017)
Sniper: Ultimate Kill (2017)
loading...
Titulli original Sniper: Ultimate Kill
Vleresimi sipas IMDb 5.5 580 vota
Vleresimi sipas TMDb 5.8 18 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website