what going on?
Suntan (2016) +18

Suntan (2016) +18 - me titra shqip falas

Some bronze, others burn. Mar. 31, 2016 Greece, Germany 104 Minuta
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Permbledhja

Kostis është një mjek 40-vjeçar që gjendet në ishullin e vogël të Antiparos, për të marrë përsipër klinikën lokale. E gjithë jeta e tij dhe rutina do të kthehen me kokë poshtë kur të takohet me një grup ndërkombëtar të turistëve të rinj dhe të bukur dhe ai bie në dashuri me Anna, një perëndeshë 19-vjeçare.

Suntan (2016) +18
Suntan (2016) +18
loading...
Titulli original Suntan
Vleresimi sipas IMDb 6.7 3,052 vota
Vleresimi sipas TMDb 6.2 12 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website