what going on?
The Blue Room (2014) +18

The Blue Room (2014) +18 - me titra shqip falas

May. 16, 2014 France 75 Minuta R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Rolet

Mathieu Amalric isJulien Gahyde
Julien Gahyde
Léa Drucker isDelphine Gahyde
Delphine Gahyde
Stéphanie Cléau isEsther Despierre
Esther Despierre

Permbledhja

Një burrë dhe një grua, fshehurazi në dashuri, vetëm në një dhomë. Ata e dëshirojnë njëri-tjetrin, duan njëri-tjetrin, madje edhe kafshojnë njëri-tjetrin. Në pasdite, ata ndajnë disa nothings ëmbël. Të paktën njeriu dukej se besonte se nuk ishin asgjë. Tani nën hetime nga policia dhe gjykatat, për çfarë akuzohet?

The Blue Room (2014) +18
The Blue Room (2014) +18
The Blue Room (2014) +18
loading...
Titulli original La chambre bleue
Vleresimi sipas IMDb 6.3 2,581 vota
Vleresimi sipas TMDb 6.2 32 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website