what going on?
The Dark Tower (2017)

The Dark Tower (2017) - me titra shqip falas

There are other worlds than these Aug. 03, 2017 USA 95 Minuta PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Rolet

Idris Elba isRoland Deschain
Roland Deschain
Matthew McConaughey isWalter O’Dim
Walter O’Dim
Tom Taylor isJake Chambers
Jake Chambers
Claudia Kim isArra Champignon
Arra Champignon
Fran Kranz isPimli Prentiss
Pimli Prentiss
Abbey Lee isTirana
Tirana
Jackie Earle Haley isRichard Sayre
Richard Sayre
Katheryn Winnick isLaurie Chambers
Laurie Chambers
Dennis Haysbert isSteven Deschain
Steven Deschain

Permbledhja

Gunslinger i fundit, Roland Deschain, është mbyllur në një betejë të përjetshme me Walter O’Dimin, i njohur gjithashtu si Njeriu në të Zeza, i vendosur për ta parandaluar atë nga rrëzimi i Kullës së Errët, e cila mban universin së bashku. Me fatin e botëve në rrezik, e mira dhe e keqja do të përplasen në betejën e fundit pasi vetëm Roland mund të mbrojë Kulla nga Njeriu në të Zeza.

The Dark Tower (2017)
The Dark Tower (2017)
The Dark Tower (2017)
The Dark Tower (2017)
The Dark Tower (2017)
The Dark Tower (2017)
The Dark Tower (2017)
The Dark Tower (2017)
The Dark Tower (2017)
The Dark Tower (2017)
loading...
Titulli original The Dark Tower
Vleresimi sipas IMDb 5.8 53,134 vota
Vleresimi sipas TMDb 5.7 974 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website