what going on?
The Glass Castle

The Glass Castle - me titra shqip falas

Aug. 10, 2017 USA 127 Minuta PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Rolet

Brie Larson isJeannette Walls
Jeannette Walls
Naomi Watts isRose Mary Walls
Rose Mary Walls
Sarah Snook isLori Walls
Lori Walls
Ella Anderson isJeannette Walls (Age 10)
Jeannette Walls (Age 10)
Chandler Head isJeannette Walls (Age 5 and 6)
Jeannette Walls (Age 5 and 6)
Olivia Kate Rice isLori Walls (Age 7)
Lori Walls (Age 7)
Sadie Sink isLori Walls (Age 12)
Lori Walls (Age 12)
Josh Caras isBrian Walls
Brian Walls

Permbledhja

Një vajzë e re është ngritur në një familje jofunksionale vazhdimisht në arrati nga FBI. Duke jetuar në varfëri, ajo vjen nga mosha e udhëhequr nga babai i saj i dehur dhe i zgjuar, i cili e shpërqendron atë me tregime magjike për të mbajtur mendjen e saj nga gjendja e tmerrshme e familjes, dhe nëna e saj egoiste, jokonformiste që nuk ka ndërmend të ngrejë një familje, së bashku me të rinjtë e saj vëlla dhe motër, dhe motrën e saj të vjetër. Së bashku, ata kujdesen për njëri-tjetrin kur pjekin në një udhëtim joortodoks, që është jeta e tyre familjare.

The Glass Castle
The Glass Castle
The Glass Castle
The Glass Castle
loading...
Titulli original The Glass Castle
Vleresimi sipas IMDb 7.2 5,724 vota
Vleresimi sipas TMDb 6.7 55 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website