what going on?
The Only Living Boy in New York

The Only Living Boy in New York - me titra shqip falas

Jul. 27, 2017 USA 88 Minuta R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Marc Webb
Director

Rolet

Callum Turner isThomas Webb
Thomas Webb
Jeff Bridges isW.F. Gerald
W.F. Gerald
Pierce Brosnan isEthan Webb
Ethan Webb
Cynthia Nixon isJudith Webb
Judith Webb
Kiersey Clemons isMimi Pastori
Mimi Pastori
Anh Duong isBarbara
Barbara

Permbledhja

Pas diplomimit i riu Tomas Ueb miqësohet me një fqinj. Bota e Uebit fillon ndryshon kur mëson se babai i tij ka një lidhje jashtëmartesore me një grua të bukur dhe joshëse. Pasi ai fle me të pasojnë një zinxhir ngjarjesh që do të ndryshojnë gjithçka që ai mendon se e di për familjen dhe veten e tij.

The Only Living Boy in New York
The Only Living Boy in New York
The Only Living Boy in New York
The Only Living Boy in New York
The Only Living Boy in New York
loading...
Titulli original The Only Living Boy in New York
Vleresimi sipas IMDb 6.1 1,691 vota
Vleresimi sipas TMDb 7.3 16 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website