what going on?
Transformers: The Last Knight 2017

Transformers: The Last Knight 2017 - me titra shqip falas

For one world to live, the other must die. Jun. 21, 2017 USA, China, Canada 149 Minuta PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Michael Bay
Director

Rolet

Mark Wahlberg isCade Yeager
Cade Yeager
Josh Duhamel isColonel Lennox
Colonel Lennox
Laura Haddock isVivian Wembley
Vivian Wembley
Anthony Hopkins isSir Edmund Burton
Sir Edmund Burton
Minti Gorne isYoung Viviane
Young Viviane
John Turturro isAgent Simmons
Agent Simmons

Permbledhja

Autobots dhe Decepticons janë në luftë, me njerëzit në mënjanë. Optimus Prime është zhdukur. Çelësi për të ruajtur të ardhmen tonë varet në sekretet e së kaluarës, në historinë e fshehur të Transformatorëve në Tokë.

Transformers: The Last Knight 2017
Transformers: The Last Knight 2017
Transformers: The Last Knight 2017
Transformers: The Last Knight 2017
Transformers: The Last Knight 2017
Transformers: The Last Knight 2017
Transformers: The Last Knight 2017
Transformers: The Last Knight 2017
Transformers: The Last Knight 2017
Transformers: The Last Knight 2017
loading...
Titulli original Transformers: The Last Knight
Vleresimi sipas IMDb 5.3 44,767 vota
Vleresimi sipas TMDb 6.3 1110 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website