what going on?
X-Men: First Class(2011)

X-Men: First Class(2011) - me titra shqip falas

Witness the moment that will change our world. May. 24, 2011 USA, UK 132 Minuta PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Rolet

James McAvoy isCharles Xavier / Professor X
Charles Xavier / Professor X
Michael Fassbender isErik Lehnsherr / Magneto
Erik Lehnsherr / Magneto
Jennifer Lawrence isRaven Darkholme / Mystique
Raven Darkholme / Mystique
Kevin Bacon isSebastian Shaw / Black Bishop
Sebastian Shaw / Black Bishop
Rose Byrne isMoira MacTaggert
Moira MacTaggert
Nicholas Hoult isHank McCoy / Beast
Hank McCoy / Beast
January Jones isEmma Frost / White Queen
Emma Frost / White Queen
Lucas Till isAlex Summers / Havok
Alex Summers / Havok
Caleb Landry Jones isSean Cassidy / Banshee
Sean Cassidy / Banshee

Permbledhja

Para se Charles Xavier dhe Erik Lensherr morën emrat Profesor X dhe Magneto, ata ishin dy të rinj që zbuluan fuqitë e tyre për herë të parë. Para se ata të ishin armiq të hijes, ata ishin më të afërt të miqve, duke punuar së bashku me mutantë të tjerë (disa të njohur, disa të rinj), për të ndaluar kërcënimin më të madh që bota ka njohur ndonjëherë.

X-Men: First Class(2011)
X-Men: First Class(2011)
X-Men: First Class(2011)
X-Men: First Class(2011)
X-Men: First Class(2011)
X-Men: First Class(2011)
X-Men: First Class(2011)
X-Men: First Class(2011)
X-Men: First Class(2011)
X-Men: First Class(2011)
loading...
Titulli original X-Men: First Class
Vleresimi sipas IMDb 7.8 563,665 vota
Vleresimi sipas TMDb 7.1 5392 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website