what going on?
X-Men Origins: Wolverine(2009)

X-Men Origins: Wolverine(2009) - me titra shqip falas

Witness the Origin. Apr. 28, 2009 USA, UK 107 Minuta PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Gavin Hood
Director

Rolet

Hugh Jackman isLogan / Wolverine / Weapon X
Logan / Wolverine / Weapon X
Liev Schreiber isVictor Creed / Sabretooth
Victor Creed / Sabretooth
Lynn Collins isKayla Silverfox / Silver Fox
Kayla Silverfox / Silver Fox
Ryan Reynolds isWade Wilson / Deadpool / Weapon XI
Wade Wilson / Deadpool / Weapon XI
Will.i.am isJohn Wraith / Kestrel
John Wraith / Kestrel
Taylor Kitsch isRemy LeBeau / The Gambit
Remy LeBeau / The Gambit
Kevin Durand isFred Dukes / Blob
Fred Dukes / Blob
Dominic Monaghan isChris Bradley / Bolt
Chris Bradley / Bolt
Daniel Henney isDavid North / Agent Zero
David North / Agent Zero

Permbledhja

Pasi kërkoi të jetojë një jetë normale, Logan fillon të marrë hak për vdekjen e të dashurës së tij duke kaluar nëpër programin mutant të armëve X dhe duke u bërë Wolverine.

X-Men Origins: Wolverine(2009)
X-Men Origins: Wolverine(2009)
X-Men Origins: Wolverine(2009)
X-Men Origins: Wolverine(2009)
X-Men Origins: Wolverine(2009)
X-Men Origins: Wolverine(2009)
X-Men Origins: Wolverine(2009)
X-Men Origins: Wolverine(2009)
X-Men Origins: Wolverine(2009)
X-Men Origins: Wolverine(2009)
loading...
Titulli original X-Men Origins: Wolverine
Vleresimi sipas IMDb 6.7 399,591 vota
Vleresimi sipas TMDb 6.2 4205 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website