what going on?
X-Men: The Last Stand(2006)

X-Men: The Last Stand(2006) - me titra shqip falas

Take a Stand May. 24, 2006 Canada, USA, UK 104 Minuta PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Brett Ratner
Director

Rolet

Hugh Jackman isLogan / Wolverine
Logan / Wolverine
Halle Berry isOroro Munroe / Storm
Ororo Munroe / Storm
Ian McKellen isEric Lehnsherr / Magneto
Eric Lehnsherr / Magneto
Patrick Stewart isCharles Xavier / Professor X
Charles Xavier / Professor X
Famke Janssen isJean Grey / Phoenix
Jean Grey / Phoenix
Anna Paquin isMarie D'
Marie D'
Kelsey Grammer isDr. Henry '
Dr. Henry '
Shawn Ashmore isBobby Drake / Iceman
Bobby Drake / Iceman
Aaron Stanford isJohn Allerdyce / Pyro
John Allerdyce / Pyro
Ellen Page isKatherine "
Katherine "

Permbledhja

Kur një kurë gjendet për të trajtuar mutacionet, vija vihen në mesin e X-Men dhe Brotherhood, një grup mutantësh të fuqishëm të organizuar nën ish-aleatin e Xavier, Magneto.

X-Men: The Last Stand(2006)
X-Men: The Last Stand(2006)
X-Men: The Last Stand(2006)
X-Men: The Last Stand(2006)
X-Men: The Last Stand(2006)
X-Men: The Last Stand(2006)
X-Men: The Last Stand(2006)
X-Men: The Last Stand(2006)
X-Men: The Last Stand(2006)
X-Men: The Last Stand(2006)
loading...
Titulli original X-Men: The Last Stand
Vleresimi sipas IMDb 6.7 417,108 vota
Vleresimi sipas TMDb 6.3 3686 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website