what going on?
X-men X2(2003)

X-men X2(2003) - me titra shqip falas

The time has come for those who are different to stand united. Apr. 24, 2003 Canada, USA 133 Minuta PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Bryan Singer
Director

Rolet

Patrick Stewart isCharles Xavier / Professor X
Charles Xavier / Professor X
Hugh Jackman isLogan / Wolverine
Logan / Wolverine
Ian McKellen isEric Lensherr / Magneto
Eric Lensherr / Magneto
Halle Berry isOroro Munroe / Storm
Ororo Munroe / Storm
Famke Janssen isJean Grey / Phoenix
Jean Grey / Phoenix
James Marsden isScott Summers / Cyclops
Scott Summers / Cyclops
Rebecca Romijn isRaven Darkholme / Mystique
Raven Darkholme / Mystique
Brian Cox isWilliam Stryker
William Stryker
Alan Cumming isKurt Wagner / Nightcrawler
Kurt Wagner / Nightcrawler
Bruce Davison isSenator Kelly
Senator Kelly

Permbledhja

Profesori Charles Xavier dhe ekipi i tij i superheronjve të talentuar gjenetikisht përballen me valën e ndjenjës anti-mutante të udhëhequr nga koloneli William Stryker. Stuhia, Wolverine dhe Jean Grey duhet të bashkohen me zakonet e tyre të zakonshme – Magneto dhe Mystique – për të zhbllokuar skemën e Stryker për të shfarosur të gjithë mutantët.

X-men X2(2003)
X-men X2(2003)
X-men X2(2003)
X-men X2(2003)
X-men X2(2003)
X-men X2(2003)
X-men X2(2003)
X-men X2(2003)
X-men X2(2003)
X-men X2(2003)
loading...
Titulli original X2
Vleresimi sipas IMDb 7.5 443,039 vota
Vleresimi sipas TMDb 6.8 3686 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website