what going on?
X-Men(2000)

X-Men(2000) - me titra shqip falas

Evolution Begins Jul. 13, 2000 USA 104 Minuta PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Bryan Singer
Director

Rolet

Patrick Stewart isCharles Xavier / Professor X
Charles Xavier / Professor X
Hugh Jackman isLogan / Wolverine
Logan / Wolverine
Ian McKellen isEric Lensherr / Magneto
Eric Lensherr / Magneto
Halle Berry isOroro Munroe / Storm
Ororo Munroe / Storm
Famke Janssen isJean Grey / Phoenix
Jean Grey / Phoenix
James Marsden isScott Summers / Cyclops
Scott Summers / Cyclops
Anna Paquin isMarie D'
Marie D'
Rebecca Romijn isRaven Darkholme / Mystique
Raven Darkholme / Mystique
Ray Park isMortimer Toynbee / Toad
Mortimer Toynbee / Toad
Tyler Mane isVictor Creed / Sabretooth
Victor Creed / Sabretooth

Permbledhja

Dy mutantë, Mashtrues dhe Wolverine, vijnë në një akademi private për llojin e tyre, ekipi i superheronjve, X-Men, duhet të kundërshtojë një organizatë terroriste me fuqi të ngjashme.

X-Men(2000)
X-Men(2000)
X-Men(2000)
X-Men(2000)
X-Men(2000)
X-Men(2000)
X-Men(2000)
X-Men(2000)
X-Men(2000)
X-Men(2000)
loading...
Titulli original X-Men
Vleresimi sipas IMDb 7.4 495,144 vota
Vleresimi sipas TMDb 6.8 4297 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website