what going on?
Zombies (2017)

Zombies (2017) - me titra shqip falas

Sep. 29, 2017 USA 84 Minuta
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Drejtori

Director

Rolet

Tony Todd isDetective Sommers
Detective Sommers

Permbledhja

Kur bota është në krizë, e rrënuar nga një shpërthim zombie, vetëm i forti do të mbijetojë, por sa vendim do të marrë? A do të ketë Luke dhe ekuipazhi i tij ambicie dhe municione të mjaftueshme për të qëndruar gjallë aq sa duhet për të shpëtuar racën njerëzore?

Zombies (2017)
loading...
Titulli original Zombies
Vleresimi sipas IMDb 2.9 474 vota
Vleresimi sipas TMDb 3.3 8 vota

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website