Action

Çukur
10

Çukur

2017

Çukur

Kontrolli i Çukur nga lagjet më të trazuara të Stambollit është në duart e familjes Koçova. Ndërsa Koçovarët e drejtuan ...
Constantine(2014)
7

Constantine(2014)

Një njeri që lufton me besimin e tij është i përhumbur nga mëkatet e së kaluarës së tij, por papritmas ...
The Cold Light of Day
4.9
HD

The Cold Light of Day

Një amerikan i ri zbulon një komplot gjatë përpjekjes së tij për të shpëtuar familjen e tij, që u rrëmbye ...
Zombies (2017)
2.9
HD

Zombies (2017)

Kur bota është në krizë, e rrënuar nga një shpërthim zombie, vetëm i forti do të mbijetojë, por sa vendim ...
Logan(2017)
8.2
HD 1080p

Logan(2017)

Në të ardhmen e afërt, një Logan i lodhur kujdeset për një Profesor X në një strehë në kufirin meksikan. ...
X-men X2(2003)
7.5
HD

X-men X2(2003)

Profesori Charles Xavier dhe ekipi i tij i superheronjve të talentuar gjenetikisht përballen me valën e ndjenjës anti-mutante të udhëhequr ...
X-Men(2000)
7.4
HD

X-Men(2000)

Dy mutantë, Mashtrues dhe Wolverine, vijnë në një akademi private për llojin e tyre, ekipi i superheronjve, X-Men, duhet të ...
A Gentleman(2017)
7.1
HD

A Gentleman(2017)

Gaurav ëndërron të vendoset poshtë me Kavya, gruaja e ëndrrave të tij, por ajo preferon një njeri që është më ...
Atomic Blonde(2017)
6.9
HD

Atomic Blonde(2017)

Një agjent i fshehtë MI6 është dërguar në Berlin gjatë Luftës së Ftohtë për të hetuar vrasjen e një agjenti ...
No Escape 2015
6.8
HD

No Escape 2015

Në shtëpinë e tyre të re jashtë shtetit, një familje amerikane së shpejti e gjen veten të kapur në mes ...
Happy Death Day 2017
5.5
HD

Happy Death Day 2017

Një student kolegji rinovon ditën e vrasjes së saj pa pushim ndërsa përpiqet të zbulojë identitetin e vrasësit të saj.
Arrow
6.1

Arrow

2012

Arrow

Oliver Mbretëresha e zhdukur miliarderi mungon dhe konsiderohet i vdekur kur jahti i tij humbet në det. Ai kthehet pesë ...
American Made (2017)
9
HD

American Made (2017)

Historia e vërtetë e pilot Barry Seal, i cili transportoi kontrabandë për CIA-n dhe kartelin Medellin në vitet 1980.
Dunkirk (2017)
10
HDKamer

Dunkirk (2017)

Evakuimi i mrekullueshëm i ushtarëve aleatë nga Belgjika, Britania, Kanadaja dhe Franca, të cilët u prenë dhe rrethuar nga ushtria ...
HHhH (2017)
6.4
HD

HHhH (2017)

Me Rajhun e Tretë është në kulmin e tij më 1942, rezistenca çeke në Londër ka në plan operacionin më ...
Kiss Me Deadly
0
DVD

Kiss Me Deadly

I vendosur në një jetë të re në Milano me të dashurin e tij Paolo dhe vajzën e tij Julia, ...
Snowpiercer
10
DVD

Snowpiercer

Në një të ardhme ku një eksperiment i dështuar për ngrohjen globale vret jetën më të madhe të planetit, një ...