Aksion

Çukur
10

Çukur

2017

Çukur

Kontrolli i Çukur nga lagjet më të trazuara të Stambollit është në duart e familjes Koçova. Ndërsa Koçovarët e drejtuan ...
Sniper: Ultimate Kill (2017)
5.5
HD 720P

Sniper: Ultimate Kill (2017)

Mburoja kolumbiane e drogës Jesús Morales paguan fshehurazi për shërbimet e një snajperi me nofkën "Djalli", i aftë për të ...
Zombies (2017)
2.9
HD

Zombies (2017)

Kur bota është në krizë, e rrënuar nga një shpërthim zombie, vetëm i forti do të mbijetojë, por sa vendim ...
The Dark Tower (2017)
5.8
HD

The Dark Tower (2017)

Gunslinger i fundit, Roland Deschain, është mbyllur në një betejë të përjetshme me Walter O'Dimin, i njohur gjithashtu si Njeriu ...
Overdrive(2017)
10
HD 720P

Overdrive(2017)

Hajdutët e makinave të makinave hapen kundër gangsterëve francezë në jug të Francës me para, gra dhe jeton në linjë.
Logan(2017)
8.2
HD 1080p

Logan(2017)

Në të ardhmen e afërt, një Logan i lodhur kujdeset për një Profesor X në një strehë në kufirin meksikan. ...
X-men X2(2003)
7.5
HD

X-men X2(2003)

Profesori Charles Xavier dhe ekipi i tij i superheronjve të talentuar gjenetikisht përballen me valën e ndjenjës anti-mutante të udhëhequr ...
X-Men(2000)
7.4
HD

X-Men(2000)

Dy mutantë, Mashtrues dhe Wolverine, vijnë në një akademi private për llojin e tyre, ekipi i superheronjve, X-Men, duhet të ...
A Gentleman(2017)
7.1
HD

A Gentleman(2017)

Gaurav ëndërron të vendoset poshtë me Kavya, gruaja e ëndrrave të tij, por ajo preferon një njeri që është më ...
Atomic Blonde(2017)
6.9
HD

Atomic Blonde(2017)

Një agjent i fshehtë MI6 është dërguar në Berlin gjatë Luftës së Ftohtë për të hetuar vrasjen e një agjenti ...
No Escape 2015
6.8
HD

No Escape 2015

Në shtëpinë e tyre të re jashtë shtetit, një familje amerikane së shpejti e gjen veten të kapur në mes ...
Happy Death Day 2017
5.5
HD

Happy Death Day 2017

Një student kolegji rinovon ditën e vrasjes së saj pa pushim ndërsa përpiqet të zbulojë identitetin e vrasësit të saj.
Furious 7
10
HD

Furious 7

2015

Furious 7

Dekard Shou kërkon të hakmerret ndaj Dominik Toretos dhe familjes së tij për vdekjen e vëllait të tij.
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
10
HD

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Thrust into an all-new adventure, a down-on-his-luck Capt. Jack Sparrow feels the winds of ill-fortune blowing even more strongly when ...