Drama

Sniper: Ultimate Kill (2017)
5.5
HD 720P

Sniper: Ultimate Kill (2017)

Mburoja kolumbiane e drogës Jesús Morales paguan fshehurazi për shërbimet e një snajperi me nofkën "Djalli", i aftë për të ...
Up in the Air (2009)
7.4
HD

Up in the Air (2009)

George Clooney luan karakterin e thatë cinik të Ryan Bingham, një ekzekutive e specializuar në "zvogëlimin". Ryan jeton jashtë valixhe ...
The Show(2017)
6.2
HD

The Show(2017)

Një vështrim shqetësues në televizionin real, ku një shfaqje shqetësuese e lojës ka garuesit që i japin fund jetës së ...
Mr. Robot
7.9

Mr. Robot

2015

Mr. Robot

Një dramë bashkëkohore dhe kulturore në lidhje me një programues të ri, Elliot, i cili vuan nga një çrregullim anti-social ...
Lethal Weapon
10

Lethal Weapon

Një ish-marifet i zhveshur i Marinës ndodhet në vendin e punës si oficer i policisë në Los Anxheles, ku ai ...
Dunkirk (2017)
10
HDKamer

Dunkirk (2017)

Evakuimi i mrekullueshëm i ushtarëve aleatë nga Belgjika, Britania, Kanadaja dhe Franca, të cilët u prenë dhe rrethuar nga ushtria ...
The Blue Room (2014) +18
6.3
HD

The Blue Room (2014) +18

Një burrë dhe një grua, fshehurazi në dashuri, vetëm në një dhomë. Ata e dëshirojnë njëri-tjetrin, duan njëri-tjetrin, madje edhe ...
Filth
7.1
HD

Filth

2013

Filth

Një polic fanatik i droguar nga çrregullimi bipolar dhe varësia e drogës manipulon dhe hallucinon rrugën e tij gjatë sezonit ...
Shame (2011) +18
7.2
HD 720P

Shame (2011) +18

Brandon është një njujorkez i cili shmang intimitetin me gratë, por ushqen dëshirat e tij me një varësi të pandreqshme ...
Obsessed
8.5
HD 720P

Obsessed

2009

Obsessed

Gjërat nuk mund të ishin më të mira për Derek Charles. Ai sapo ka marrë një promovim të madh në ...
Snowpiercer
10
DVD

Snowpiercer

Në një të ardhme ku një eksperiment i dështuar për ngrohjen globale vret jetën më të madhe të planetit, një ...
Extraordinary Measures
6.5
HD

Extraordinary Measures

Babai i punës John Crowley është më në fund në rrugën e duhur për suksesin e korporatave, kur dy fëmijët ...
Interstellar 2014
10
HD 720P

Interstellar 2014

Kronikave ndëryjore janë aventurat e një grupi eksploruesish që përdorin një vrimë të re të zbuluar sapo të tejkalojnë kufizimet ...
The Only Living Boy in New York
6.1
HD 720P

The Only Living Boy in New York

Pas diplomimit i riu Tomas Ueb miqësohet me një fqinj. Bota e Uebit fillon ndryshon kur mëson se babai i ...
Jungle
6.7
HD

Jungle

2017

Jungle

Një udhëzues misterioz shoqëron një aventurie entuziaste dhe mikun e tij në xhungël Amazon, por udhëtimi i tyre kthehet në ...
Grey Gardens
7.5
HD

Grey Gardens

Bazuar në historitë jetësore të hallave të çuditshme dhe kushëririt të parë të Jackie Onassis, të ngritur si Park Avenue, ...
The Flash
6.8

The Flash

2014

The Flash

Pasi një përshpejtues i grimcave shkakton një stuhi të çuditshme, hetuesi CSI Barry Allen goditet nga rrufeja dhe bie në ...
Suntan (2016) +18
6.7
HD 720P

Suntan (2016) +18

Kostis është një mjek 40-vjeçar që gjendet në ishullin e vogël të Antiparos, për të marrë përsipër klinikën lokale. E ...
Noah 2014
5.8
HD 720P

Noah 2014

2014

Noah 2014

Një njeri që vuan vizionet e një përmbytje apokaliptike merr masa për të mbrojtur familjen e tij nga përmbytja e ...
El Chapo
7.1

El Chapo

2017

El Chapo

Një vështrim në jetën e famëkeq të famshme të drogës, El Chapo, që nga ditët e tij të hershme në ...
Salvation 2017
6.1

Salvation 2017

Një student i gradës MIT dhe një superstar i teknologjisë sjellin një zyrtar të nivelit të ulët të Pentagonit një ...